• Головна
  • Новини
  • Рада планує позачергове засідання щодо децентралізації – Арахамія

14.01.2020, 13:13

Рада планує позачергове засідання щодо децентралізації – Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував проведення 24 січня позачергового засідання Верховної Ради для розгляду питання децентралізації.

Про це Арахамія сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради 14 січня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На запитання, чи відбудеться позачергове засідання Ради 24 січня, депутат відповів: "Так, буде. З теми децентралізації. Нам треба буде додаткове голосування до наступної сесії...".

Арахамія також пояснив, що якщо Конституційний Суд не встигне до цього часу надати висновок щодо законопроєкту №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”, то потреби в позачерговому засіданні не буде.

Політик додав, що на позачерговому засіданні Ради не планують розглядати питання кадрових змін в уряді.

Нагадаємо, 13 грудня Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: