• Головна
 • Новини
 • Рада перезапустила ТСК з розслідування нападів на активістів

12.12.2019, 12:55

Рада перезапустила ТСК з розслідування нападів на активістів

Народні депутати створили у Верховній Раді ІХ скликання Тимчасову слідчу комісію для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років.

Відповідне рішення підтримали 347 парламентаріїв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

До складу нової ТСК увійшли 13 народних депутатів: Марина Бардіна, Ігор Василів, Дмитро Гурін, Олексій Жмеренецький, Гео Лерос, Марія Мезенцева, Дмитро Наталуха, Єгор Чернєв (усі зі "Слуги народу"), Юрій Павленко (Опозиційна платформа - За життя), Іван Крулько (Батьківщина), Вікторія Сюмар ("Європейська солідарність"), Соломія Бобровська ("Голос"), Лариса Білозір (від депутатської групи «За майбутнє»). При цьому головою обрано Ігоря Василіва (фракція “Слуга народу”), а його заступником — Соломію Бобровську (“Голос”).

Термін діяльності ТСК - один рік. При цьому комісія має за пів року після її утворення подати до Ради звіт про виконану роботу.

Нагадаємо, 24 жовтня у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови №2302 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років”.

У ВР VIII скликання діяла тимчасова слідча комісія з розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. Вона була утворена 6 листопада 2018 року. У лютому 2019-го депутати продовжили її роботу ще на три місяці.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: