23.11.2021, 14:33
П’яний пішохід виплатить понад 40 тис. грн водію за ДТП на переході у Львові
Нетверезий пішохід, якого збив автомобіль BMW на пішохідному переході у Львові, заплатить водію 44 тис. грн. Відповідне рішення прийняв Дрогобицький міськрайонний суд Львівщини.
Про це пише Zaxid.net.
Як вказано у рішенні суду за 17 листопада, аварія трапилась ще 19 грудня 2020 року на вул. Науковій неподалік будинку №44. Чоловік переходив дорогу на пішохідному переході на заборонений сигнал світлофора, коли його збив автомобіль BMW. У той час пішохід був нетверезим. Унаслідок аварії авто отримало пошкодження на загальну суму 36 тис. грн. Інформації щодо травм, які отримав пішохід, а також щодо його віку та місця проживання у рішенні суду немає.
На початку лютого 2021 року Франківський райсуд Львова визнав пішохода, який працював вантажником на оптовому ринку «Шувар», винним у вчиненні ДТП, оскільки він порушив правила дорожнього руху.
Водій BMW звернувся до суду з позовом, щоб стягнути з винуватця аварії завдану шкоду: 36 тис. грн матеріальної шкоди, 3 тис. грн на проведення експертизи та 5 тис. грн витрат на правничу допомогу. Загалом йдеться про 44 тис. грн. Справу розглядав Дрогобицький міськрайонний суд Львівщини, оскільки у цьому районі офіційно зареєстрований винуватець ДТП.
Дослідивши матеріали справи, суддя Олеся Нагірна задовольнила позов водія та зобов’язала пішохода виплатити йому 44 тис. грн. На рішення суду ще може бути подана апеляція.
За темою
- На Львівщині першого заступника сільського голови викрито на одержанні 4 000 доларів США хабаря
19.09.2024, 22:30
- Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон суд залишив під вартою
19.09.2024, 15:05
- На Стрийщині земельну ділянку зі ставком повернуть територіальній громаді
11.09.2024, 23:21
- У Франківську чоловік, який допоміг синові втекти від військових, чекатиме судового рішення під вартою
11.09.2024, 15:26
- У Львові судитимуть вісьмох бойовиків, які воювали в окупаційних військах рф
10.09.2024, 23:22
Обговорення
Львів
ТОП
Правоохоронці затримали зловмисників, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Смерть немовляти у Львові: поліція оприлюднила речі з місця трагедії та шукає свідків
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми