• Головна
  • Новини
  • Проти насильства: до 10 грудня у Львові можна оглянути фотовиставку "[не] видиме"

27.11.2022, 11:56

Проти насильства: до 10 грудня у Львові можна оглянути фотовиставку "[не] видиме"

В межах Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства", у Львові відкрили тематичну фотовиставку, що демонструє приклади насилля над дітьми у сім’ї. Виставка діятиме до 10 грудня у Пороховій вежі (вул. Підвальна, 4), з 12.00 до 20.00 год. Вхід – вільний.

"Насильство над дитиною може проявлятися у різних формах – фізичне, економічне, психологічне, сексуальне. Точної цифри кількості дітей, які потерпають від насильства, немає. Більшість цю тему вважають табуйованою чи непотрібною, або ж бояться зізнатись самі собі у наявності цієї проблеми. Фотовиставка наче запитує про проблему насильства у власному житті та житті близьких людей", – зазначають у Львівському міському центрі соціальних служб, які й організували цю фотовиставку.

Про виставку: фотографиня – Катя Дусько; дизайнерка – Natalia Savych; менеджерка проєкту – Вікторія Семків; керівниця мобільної бригади з протидії домашньому насильству – Тетяна Федорчак; актори – Театр "СКЕТЧ-Арт": Софія Колісник, Євангеліна Нога, Ростислав Лещишин, Любомир Янковський.

До слова, напередодні біля Порохової вежі також відбулась інтерактивна акція "16 днів проти насильства", під час якої презентували інтерактивну онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства та про те, як мешканці міста ставляться до цієї теми та чи готові прийти на допомогу у разі потреби. Ці дані – результати масштабного дослідження громадської думки, яке UNFPA проводив у 30 містах України з грудня 2021 до лютого 2022.

У Львівському міському центрі соціальних служб наголошують: якщо ви або ваші рідні страждають від домашнього насильства, його можна зробити "видимим", зателефонувавши на номер "Гарячої лінії" мобільної бригади центру соціальних служб: 0800-307-305.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: