• Головна
 • Новини
 • Прогулянка Зеленського Львовом: люди закидали його письмовими скаргами. Фото

06.07.2019, 13:53

Прогулянка Зеленського Львовом: люди закидали його письмовими скаргами. Фото

Сьогодні, 6 липня, Президент України Володимир Зеленський мав коротку прогулянку Львовом. Мешканці його тепло приймали, водночас було багато скаржників. Панувала атмосфера надії і безмежної довіри.

Отож, після того, як Володимир Зеленський представив у Львівському університеті ім. Івана Франка нового голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, він завітав до кабінета ректора Володимира Мельника  на коротку каву. А далі рушив попри пам'ятник Тарасові Шевченку у керунку до площі Ринок. 

Володимир Зеленський був веселим та бадьорим. До нього щораз хтось підходив, намагаючись передати чим то письмову скаргу чи то якесь прохання. Він хвилину вислуховував прохача і передавав його котромусь із помічників. Президентська охорона, за оцінкою журналіста WN, працювала коректно. Окрім хіба випадку, коли перекинули футляр, у який вуличні музики збирали пожертви. Зеленський зробив їм зауваження.      

Нагадаємо, що за словами директор Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, нині показник довіри до Президента Володимира Зеленського становить трохи менше як 70%. "Такого рівня довіри не мали ні церква, ні армія, ні, звичайно, жоден з попередніх президентів", - вважає Олексій Антипович.

За його словами, вимоги до Володимира Зеленського ще вищі, ніж до екс-президента Петра Порошенка в 2014 році.

На питання, чи є ознаки розчарування новою владою в українців, директор "Рейтингу" заявив, що поки що 50% задоволені роботою нового президента.

Олексій Антипович також вважає, що приблизно з лютого наступного року варто очікувати сильного зниження рейтингу, якщо не буде конкретних дій, які поліпшать ситуацію в країні.

Фото - WN, Мирослав Пархомик

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: