• Головна
 • Новини
 • Прогулянка Зеленського Львовом: люди закидали його письмовими скаргами. Фото

06.07.2019, 13:53

Прогулянка Зеленського Львовом: люди закидали його письмовими скаргами. Фото

Сьогодні, 6 липня, Президент України Володимир Зеленський мав коротку прогулянку Львовом. Мешканці його тепло приймали, водночас було багато скаржників. Панувала атмосфера надії і безмежної довіри.

Отож, після того, як Володимир Зеленський представив у Львівському університеті ім. Івана Франка нового голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, він завітав до кабінета ректора Володимира Мельника  на коротку каву. А далі рушив попри пам'ятник Тарасові Шевченку у керунку до площі Ринок. 

Володимир Зеленський був веселим та бадьорим. До нього щораз хтось підходив, намагаючись передати чим то письмову скаргу чи то якесь прохання. Він хвилину вислуховував прохача і передавав його котромусь із помічників. Президентська охорона, за оцінкою журналіста WN, працювала коректно. Окрім хіба випадку, коли перекинули футляр, у який вуличні музики збирали пожертви. Зеленський зробив їм зауваження.      

Нагадаємо, що за словами директор Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, нині показник довіри до Президента Володимира Зеленського становить трохи менше як 70%. "Такого рівня довіри не мали ні церква, ні армія, ні, звичайно, жоден з попередніх президентів", - вважає Олексій Антипович.

За його словами, вимоги до Володимира Зеленського ще вищі, ніж до екс-президента Петра Порошенка в 2014 році.

На питання, чи є ознаки розчарування новою владою в українців, директор "Рейтингу" заявив, що поки що 50% задоволені роботою нового президента.

Олексій Антипович також вважає, що приблизно з лютого наступного року варто очікувати сильного зниження рейтингу, якщо не буде конкретних дій, які поліпшать ситуацію в країні.

Фото - WN, Мирослав Пархомик

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Фото

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: