У світі як мінімум рік зростатимуть ціни, впевнені фахівці. Найбільше інфляцію помічають у країнах, що розвиваються.
Споживачам у всьому світі належить знати, що повсякденні товари подорожчають. У багатьох компаній проблеми з поставками. Також зростають ціни на енергію, сировину, упаковку і доставку, пише Кореспондент із посиланням на Bloomberg.
"Нас чекає ще як мінімум 12 місяців інфляційного тиску. Така інфляційна ситуація, яка є зараз, постає десь раз на 20 років", - заявив CEO Unilever Алан Джоуп.
Наприклад, компанія Unilever, виробник мила Dove, мусила в минулому кварталі підняти ціни на свою продукцію приблизно на 4 відсотки. Це найбільше подорожчання на продукт за останні 9 років, підкреслили в компанії та не виключили, що вартість товару зростатиме і в 2022 році.
Про таку тенденцію говорять також у Nestle SA, Procter & Gamble Co. і Danone SA.
Видання відзначає, що в країнах з розвиненою економікою різко зросла інфляція - до значень, які раніше фіксувалися під час фінансової кризи, яка була в 2008 році.
На сьогодні наслідки інфляції найбільше помітні в країнах, що розвиваються. Але подорожчання "дійде" і до держав з потужною економікою.
За темою
- Правило Болар: в Україні зробили крок до здешевлення медикаментів
22.05.2025, 21:31
- АЗС підняли ціни на бензин та дизель
11.02.2022, 17:45
- Кабмін запровадив щоденний моніторинг цін на пальне
13.01.2022, 16:08
- Бензин та дизель різко дорожчають, ціни наближаються до рекордних
11.01.2022, 15:08
- В Україні змінили тарифи на розподіл газу
01.01.2022, 15:10
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові арештували полковника ЗСУ за підозрою у поборах із військових
Зінченко у справі про вбивство Фаріон заявив про голодування та спробу самопошкодження в СІЗО
У Львові засудили офіцерів, які дозволяли підлеглим працювати на СТО замість служби
На Львівщині вантажівка зіткнулася з поїздом "Перемишль - Київ"
Понад 50 вулиць Львова залишаться без води на добу через підключення нового водогону
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми