Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


29.06.2020, 15:40

Про Конституцію і українські народні казки

Конституція - це Основний Закон, що закріплює суспільний і державний устрій країни. За Конституцією в нас республіканська форма державного правління, унітарна форма державного устрою і демократичний політичний режим.

Здавалось би, все як в розвинених європейських демократіях. Але чомусь все частіше згадується крилатий вислів Вінстона Черчилля, що "при демократії дурні обирають, а при диктатурі - правлять." Таке відчуття, що в нас обирають і правлять одні і ті ж.

І кажуть, що живемо погано, тому що погані Закони. Перед кожними виборами влада обіцяє дати народу і відрізати собі, навіть в ст.5 Конституції записали, що влада належить народу. (а все інше владі).

В Конституції сотні статей і ще тисячі законів і підзаконних актів, але це нам не завадило скотитися до статусу найбіднішої нації в Європі. В Господа Бога було тільки 10 Заповідей. Очевидно, що добрі люди не потребують Законів, погані - не стають від них кращими. А треба лиш одне, щоб перед Законом були всі рівні. І тоді ми перестанемо котити квадратне і нести кругле...

А Конституцію таки треба читати, бо незнання Законів не звільняє від відповідальності, а знання, деколи, звільняє.
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ НАС!

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: