Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


03.02.2020, 23:26

Про Дарвіна і працю

Якщо праця створила людину, то став можливий і зворотній процес. Щоразу переконуєшся в тому, коли спостерігаєш за роботою "слуг" із захмарними зарплатами.

Дивився днями Шустера. Не тому, що він є “взірцем” ведення політичних ток-шоу, а тому, що тема стосувалася взаємовідносин найманих працівників і їх роботодавців.

Першим виступав міністр економіки, промислової політики, сільського господарства і всього іншого (зрозуміло, що чоловік перепрацьовує) та старався переконати аудиторію і телеглядачів, що 12-ти годинний робочий день і 6-ти денний робочий тиждень - це те, чого з нетерпінням чекав робочий люд в Україні вже 28 років поспіль. Можливо, йому б це і вдалося, але, як завжди, урядовим неандертальцям з мезозойським інтелектом завадила Юлія Тимошенко, яка закликала міністра скерувати свої думки хоча б до якоїсь логіки.

В яких тільки гріхах Милованов не звинувачував Юлію Володимирівну, яка в кінцевому результаті погодилася із “глибокими і неспростовними” доказами урядовця, що це вона винна у всіх акціях протесту, які проводять профспілки за підтримки Міжнародної конфедерації профспілок і навіть взяла на себе відповідальність за організацію великої жовтневої революції 1917 року.

По закінченню програми глядачі в студії «щиро» дякували “слугам народу” за щасливе дитинство. На що Милованов зробив зауваження: “Коли у вас було дитинство, такої партії ще не було”. От саме за це ми вам і дякуєм…

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

Коментар

Блоги

Іван Стецькович

"Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

Михайло Цимбалюк

Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

Андрій Вихопень

Як я сходив по хліб - жахіття карантину

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: