Комісію Міністерства культури, яка мала проводити інвентаризацію майна "Києво-Печерського заповідника", не пустили до лаври прихожани УПЦ МП.
Про це інформує Радіо Свобода у Telegram.
Видання повідомляє, що з комісією почали сваритися віряни УПЦ МП.
Настоятель київської Лаври Павло (Лебідь) заявив парафіянам, що комісія "ні в якому разі працювати не може".
"Ви стоїте тихо, смиренно, молитесь. Але не може ні в якому випадку ніяка комісія працювати. У них немає ніяких дозволів, немає ніяких прав робити це. Чому? Тому що військовий стан, вони не повинні розривати ніяких договорів. І коли закінчиться війна, тільки через 4 місяці після цього вони можуть спілкуватися з нами. У них також немає рішення суду", - сказав Лебідь.
Він також закликав парафіян знімати журналістів, які прийшли висвітлювати події в лаврі, але при цьому зазначив, що не треба нічого порушувати, оскільки представники ЗМІ "лізуть ось так" і все знімають.
Павло додав, що "журналісти незрозуміло, що за люди, вони не знають ні культури, ні поведінки" і "нехай Господь воздасть і їм, і їхнім дітям".
За темою
- Кучма відмовляється від ордена Білого Орла
20.06.2026, 21:52
- Ющенко теж відмовився від ордена Білого Орла
20.06.2026, 20:58
- Українські дрони атакували нафтопереробку РФ у Тюмені за 2 тисячі км – Зеленський
20.06.2026, 19:50
- Зеленський відправив Навроцькому поштою орден Білого Орла
20.06.2026, 18:43
- Україна вдарила по мосту через Генічеську протоку – Генштаб
20.06.2026, 15:26
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні