• Головна
  • Новини
  • Прикордонники завадили українсько-польським «Ромео і Джульєтті» зустріти День Валентина

12.02.2020, 15:11

Прикордонники завадили українсько-польським «Ромео і Джульєтті» зустріти День Валентина

20-річного українця і 15-річну польку, затримали прикордонники відділу "Шегині". Пара незаконно перетнула кордон з Польщі в Україну, аби разом відзначити День Валентина.

Як повідомили в середу, 12 лютого, у Держприкордонслужбі, молоду пару, яка поза пунктом пропуском незаконно перетнула кордон з Польщі в Україну, затримали прикордонники відділу «Шегині». Під час опитування затриманих стало відомо, що він, 20-річний харків'янин, працював за кордоном, де покохав 15-річну іноземку.

Батьки дівчини були проти таких стосунків, тому молодий чоловік знайшов специфічне рішення проблеми. Оскільки дівчина не мала документів, що дають право на перетинання кордону, молодик запропонував незаконно подолати кордон.

Декілька днів пара ретельно планувала свій маршрут, чим привернула увагу прикордонників оперативних підрозділів, які і поінформували колег про можливе правопорушення.

Тепер іноземку передадуть польським правоохоронцям за угодою про реадмісію. А її повнолітнього супутника чекає відповідальність.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Що робити з Львівським аеропортом?

    Наталя Тимчій

    Могильники Львівської агломерації

    Іван Стецькович

    Про газ, телевізор і не лохів

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: