• Головна
  • Новини
  • Прикарпаття зазнало ворожої атаки: пошкоджено критичну інфраструктуру, частина міста знеструмлена

26.09.2024, 08:34

Прикарпаття зазнало ворожої атаки: пошкоджено критичну інфраструктуру, частина міста знеструмлена

Під час чергової повітряної тривоги на Прикарпатті були атаковані ворожі цілі. Внаслідок удару пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, що призвело до часткового знеструмлення деяких районів міста.

Як повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.

"Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, яка виникла на місці падіння, ліквідовано. На щастя, минулося без постраждалих", — написала Світлана Онищук у Facebook.

Вона також закликала мешканців області не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу: "Вкотре закликаю усіх жителів краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру. Бережіть себе та рідних!"

Обговорення

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

bigmir)net TOP 100

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: