• Головна
 • Новини
 • Чи не загрожує будинку у Дрогобичі дальше руйнування: буде експертиза

31.08.2019, 09:14

Чи не загрожує будинку у Дрогобичі дальше руйнування: буде експертиза

Для проведення експертизи стану будівельних конструкцій пошкодженого житлового будинку залучено представників Національного університету «Львівська політехніка».

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Зокрема, в повідомленні сказано: "28.09.19 року о 02.46 год. в м. Дрогобич по вул. Грушевського, 101 сталось руйнування конструктивних елементів одного під’їзду з четвертого по перший поверх (7 квартир та перукарня, зареєстровано 15 осіб) у чотирьохповерховому житловому будинку на 59 квартир (зареєстровано 73 особи).

Внаслідок руйнування будинку загинуло 8 осіб, з них 1 дитина, травмовано 7 осіб Підрозділами ДСНС з під завалів врятовано 7 осіб (з них 5 дітей) доставлено в Дрогобицьку МЛ, з них 3 особи доправлено в лікувальні заклади м. Львова. Працівниками ДСНС з будинку евакуйовано 5 осіб.

Станом на 14.00 год. 29.08.19 року пошуково-рятувальні роботи та роботи з розбору завалу будівельних конструкцій завершені.

Станом на 08.00 год. 31.08.19 року:

30.08.2019 року проведена міська комісія ТЕБ та НС щодо виконання заходів з ліквідації НС у тому числі стану підготовки необхідних документів та матеріалів для визначення збитків.

Тимчасово відселено 21 особу, із них:

- гуртожиток Дрогобицького коледжу нафти і газу – 15 чол.;

- гуртожиток Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка – 1 чол.;

- готельний комплекс «Тустань» м. Дрогобич – 4 чол.;

- гуртожиток Дрогобицького механіко-технологічного коледжу – 1 чол.

З метою попередження мародерства представниками Національної поліції України та Національної гвардії України організовано охорону пошкодженого будинку (10 чоловік особового складу Нацгвардії та 20 представників Нацполіції).

Для доступу до особистих речей проводиться поквартирний обхід відселених мешканців неушкоджених під’їздів у супроводі представників Нацполіції, соціальних служб та ЖКГ.

Для проведення експертизи стану будівельних конструкцій пошкодженого житлового будинку залучено представників Національного університету «Львівська Політехніка».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: