Вночі 5 квітня російські окупанти атакували Україну 5 ракетами та 13 дронами-камікадзе "Шахед", усі ворожі дрони вдалося збити.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ у Telegram.
"У результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони України збито усі 13 "Шахедів" у Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях", - йдеться у повідомленні.
ахисники уточнили, що дві зенітні керовані ракет С-300/С-400 та 3 балістичні ракети "Іскандер-М" окупанти запустили з Бєлгородської області РФ, а безпілотниками атакували з мису Чауда, що у тимчасово окупованому Криму.
За темою
- Генштаб ЗСУ спростував російські заяви про нібито удар по автобусу з дітьми на Брянщині
17.06.2026, 17:14
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні