• Головна
  • Новини
  • "Потрібні гроші? Так змушуй власників обленерго продавати свою власність за кордоном", - Тарас Загородний

19.04.2023, 19:31

"Потрібні гроші? Так змушуй власників обленерго продавати свою власність за кордоном", - Тарас Загородний

Керуючий партнер "Національної антикризової групи" Тарас Загородний відреагував на те, що готується підняття тарифів на енергетику. Свою реакцію він висловив на Facebook-сторінці.

"Коли країна стікає кров'ю, люди віддають все можливе для пітримки армії, дванадцатирічні дівчата ріжуть собі волосся, щоб продати та передати на підтримку Армії, сліпі діти організовують збір коштів на допомогу солдатам, оху....ший міністр енергетики Галущенко заявляє, що готує підняття тарифів на "відновлення енергетики".

Як так розумію пан міністр злегка не зрозумів, як все в країні все помінялося. Потрібні гроші? так змушуй власників обленерго продавати свою власність за кордоном: будинки, яхти та інший мотлох, який вони понакупляли за рахунок експлуатації ще радянської інфраструктури та нехай відновлюють за власний рахунок, щоб мати моральне право взагалі володіти якоюсь власністю в країні.

Якщо пан міністр не збирається це робити, то на біса нам потрібен такий міністр та такі власники? Націоналізувати критичну інфрасттруктуру та звітувати за кожну копійку, яку на неї витрачається.

Обленерго взагалі повинні бути у державних руках ( тим більш, що багато з них в руках росіян), щоб забезпечувати рівний доступ до них всіх, хто хоче виробляти енергію та підключати промислові об'єкти. Вся інша енергетика ( окрім атомної) повинна бути приватною, щоб створювали конкуренцію", - пише Тарас Загородний.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: