Кандидат у президенти Петро Порошенко сказав, що подзвонить своєму опоненту Володимиру Зеленському, щоб привітати його після оголошення результатів національного екзит-полу, за результатами якого Зеленський переміг Порошенка.
Про це він заявив 21 квітня після закриття виборчих дільниць.
"Ніколи не здавайся, чую я і зараз, коли бачу ці результати екзит-полів, а вони очевидні і дають підстави подзвонити зараз моєму опоненту і привітати його", - сказав Порошенко.
"Вже наступного місяця я залишу пост глави держави, так вирішила більшість українців, і я сприймаю це рішення", - додав він.
Порошенко звернувся до своєї команди, України та закликав "ніколи не здаватися".
"Ніколи. Ніколи. Ніколи. Ніколи не здавайся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду, саме цими словами Вінстона Черчіля я завжди керувався", - звернувся Порошенко.
"Ніколи не здавайся, чув я в 2014 році, коли отримав від Януковича пограбовану країну. Країну, на яку сунула путінська орда, коли закордонні лідери дзвонили не привітати, а висловити співчуття. Казали, що жодна країна світу не стоїть і не стояла перед такими викликами. Тоді охочих стати президентом було набагато менше", - додав Порошенко.
"Ніколи не здавайся чув я, коли ухвалював рішення ще раз кандидувати в президенти 2019, і ясно ж було на скільки запеклою буде боротьба", - сказав президент.
Порошенка в залі зустріли довгими оплесками.
Тим часом, команда Зеленського святкує після оголошення результатів екзит-полів, а сам Зеленський заявив, що "все можливо".
За темою
- Мали право на помилку: як українці обрали Зеленського за законами Аксельрода і Даннінга-Крюгера
21.04.2020, 21:52
- Перша у Словаччині жінка-президент теж оголосила себе Слугою народу
15.06.2019, 17:47
- Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу Зеленському
15.05.2019, 22:24
- Україні потрібен закон про порядок передачі влади при зміні Президента, - Сенченко
13.05.2019, 10:07
- ЦВК повідомила, коли оголосить результати президентських виборів
26.04.2019, 19:28
Обговорення
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні