Дебати на НСК "Олімпійський" будуть проходити на двох сценах по різні боки стадіону.
Про це заявив спікер передвиборного штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".
"Що стосується трибуни, я думаю, що трибуна у Зеленського буде 19 числа", - сказав він.
За словами Разумкова, вже були засідання робочих груп з боку обох кандидатів в президенти.
"Вони проходять трошки дивно, тому що наші колеги видаляються для проведення консультацій, потім повертаються. Була досягнута позиція, що на стадіоні саме на газоні поставити сцену не вийде, тому що буквально через кілька днів буде футбольний матч, і ми просто зіпсуємо газон, що неприпустимо. Тому було прийнято рішення поставити сцену так, як зазвичай це роблять на концерти", - сказав представник Зеленського.
Однак, за його словами, сторона Порошенка прийняла рішення, що буде дві сцени.
"Потім повернулися наші опоненти і сказали: ми поставимо іншу сцену, тільки з іншого боку. Навіщо це робиться, я не знаю", - сказав Разумков.
Він також додав, що зараз вирішується питання присутності глядачів на стадіоні.
"Ще одним каменем спотикання є наявність прихильників на стадіоні. Було запропоновано 30 на 30. 30% – це люди, які підтримують Зеленського, 30% – які підтримують Порошенка, і 40% – це люди, які або не визначилися зі своїм вибором, або підтримували іншого кандидата. Думаю, це правильна позиція", - сказав Разумков.
Однак, як саме будуть перевіряти позицію громадян, він пояснити не зміг.
Разумков висловив думку, що дебати на розстановку сил ніяк не вплинуть, але їх варто проводити, оскільки є запит суспільства.
"Якщо є запит суспільства, а такий має місце, то (потрібно проводити дебати – ред). Але я не вірю, що вони сильно вплинуть на розстановку сил", - сказав представник Зеленського.
Він нагадав випадок, коли Віктор Янукович не прийшов на дебати з Юлією Тимошенко, але, тим не менш, виграв вибори.
"На розстановку сил це не вплине, останні соціологічні дослідження показують, що більш, ніж 72% підтримують Зеленського", - підсумував Разумков.
За темою
- Мали право на помилку: як українці обрали Зеленського за законами Аксельрода і Даннінга-Крюгера
21.04.2020, 21:52
- Перша у Словаччині жінка-президент теж оголосила себе Слугою народу
15.06.2019, 17:47
- Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу Зеленському
15.05.2019, 22:24
- Україні потрібен закон про порядок передачі влади при зміні Президента, - Сенченко
13.05.2019, 10:07
- ЦВК повідомила, коли оголосить результати президентських виборів
26.04.2019, 19:28
Обговорення
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні