• Головна
 • Новини
 • Поради експерта: морські курорти для літнього відпочинку в Європі

09.04.2019, 23:19

Поради експерта: морські курорти для літнього відпочинку в Європі

Недорогим і насиченим буде для українців морський відпочинок на курортах Болгарії, Чорногорії, Албанії, Іспанії.

Про це розповів організатор автобусних турів Володимир Токарчик у коментарі кореспонденту УНН.

"Нерідко рекреації за кордоном дешевші або не надто дорожчі за вітчизняні курорти, тому зберігається постійний потік до сусідньої Болгарії, завдяки чартерам недорогою є Чорногорія. У цих країнах характерним є поселення туристів до вілл, апартаментів. З кожним роком помічаємо зростання кількості українців, що їдуть на відпочинок до Албанії – донедавна ізольованої країни на Балканах. Тут будуються нові готелі, активно розвивається туристична інфраструктура, пляжі. У майбутньому ця країна гідно конкуруватиме зі знаними європейськими курортами", - розповів експерт.

За його словами, у цих балканських країнах недорога і смачна кухня, а в курортних містах багато кафе і ресторанів, тож туристи сміливо можуть обирати житло без харчування.

Як додав експерт, більш дорожчими, але й якіснішими є курорти Іспанії.

"Влітку я б я також рекомендував поїхати на Коста-Браву: досить помірний клімат, температура повітря рідко сягає позначки у +30, якісні готелі, чудові пляжі, смачна кухня, вигідний шопінг, гарні міста, що розташовані поруч: Барселона, Фігерас, Жирона, Кадакес, Палс", - пояснив експерт.

Нагадаємо, при купівлі туристичного пакету в турагентстві, аби не стати жертвою шахраїв, варто уважно ознайомитись із договором, в якому прописані обов’язки сторін, перевірити інформацію про агентство через туроператора, здійснювати оплату у безготівковій формі, а після цього пересвідчитись у переведенні грошей туроператору.

Найбільш популярними напрямками для поїздок на літо для українців залишаються Туреччина та Єгипет, хоча потік туристів збільшився і в європейські країни.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Квартал 95 вже написав концерт без Зеленського

  Коментар

  Блоги

  Оксана Кришталева

  Нас постійно супроводжують різні звуки, але ми не надаємо їм належного значення

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня