02.04.2021, 08:36

Літо-2021: туристичні пропозиції Львівщини

31 березня Комітет туризму Торгово-промислової палати України організував онлайн конференцію. Обговорювали «Літній туристичний сезон в Україні: тренди, проблеми, перспективи».

Про це повідомили у Львівській ОДА.

У дискусії взяли участь представники туризму з різних міст України, директори з продажів авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України», Sky UP, «Роза вітрів», керівництво «Пасажирської компанії» Укрзалізниці, директори туроператорів та готелів.

До розмови приєдналася і керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака. Вона висловила вдячність Укрзалізниці за гнучкі зміни в роботі, що дали змогу привезти до регіону значну частину туристів. Зокрема, йшлося про «лижний експрес», який тепер перейшов у формат літнього і отримав назву «бойківський».

Наталя Табака також звернулася до заступника комерційного директора авіакомпанії Sky UP Олексія Фесюна з проханням розглянути можливість авіасполучення з Казахстаном, зокрема про відкриття прямого рейсу зі Львова до Алмати, оскільки він є важливим для курортних територій. Представник погодився взяти до уваги це питання, а також повідомив про інші напрацьовані рейси внутрішнього авіасполучення зі Львовом.

«Плануємо відкрити продаж квитків на такий рейс як Львів - Одеса з частотою 5 разів на тиждень і ціною квитка від 605 грн в один бік. Також вперше в історії України відкриваємо нові маршрути між регіонами, серед них і Львів - Запоріжжя з частотою рейсів 2 рази на тиждень. Розглядаємо і варіант авісполучення між Львовом та Херсоном», - зазначив заступник комерційного директора авіакомпанії Sky UP Олексій Фесюн.

У травні Комітет туризму Торгово-промислової палати України готує для журналістів та блогерів з Казахстану промоційний тур, що об’єднає Київ, Львівщину та Одесу, повідомив заступник голови Комітету Володимир Царук.

Керівниця управління туризму та курортів презентувала туристичні пропозиції на території Львівщини у літній період за такими напрямками: активний та екологічний, культурно-пізнавальний, гастрономічний, медичний та оздоровчий.

«Зважаючи на ситуацію з пандемією, ми розробили пропозиції здорового і безпечного відпочинку на Львівщині. Акцентуємо увагу, щоб це було перебування на свіжому повітрі і дозволяло мінімізувати контакти туристичних потоків, - наголосила Наталя Табака. - У регіоні є 5 національних природніх парків, які пропонують різні маршрути для походів, прогулянки на конях, відвідування рекреаційних осередків, притулків з тваринами. Все з мінімальним втручанням в природу, але пізнавальні і корисні для здоров’я активності. Турклуб «Манівці» і Червоноградська громада організовують сплави. Також цього року запускає туристичний сезон історико-культурний парк «Древній Звенигород», який за допомогою різних грантових коштів додав інтерактивності і атракційності цій локації. Пропонуємо також відвідувати фермерські господарства, які відкриті для туристів. Там можна цілий день перебувати з тваринами та смакувати локальні продукти під час дегустації. Тому туроператори і індивідуальні туристи можуть вже зазначати собі ці локації на власній туристичній мапі».

Слід додати, що курорти на Львівщині розробили спеціальні програми реабілітації та програми з відновлення після коронавірусної хвороби. Їх пропонують 19 санаторно-курортних комплексів Трускавця, Східниці і Моршина.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: