• Головна
  • Новини
  • Поліція відкрила кримінальне провадження про фальсифікацію виборів у Львові

05.11.2020, 15:07

Поліція відкрила кримінальне провадження про фальсифікацію виборів у Львові

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо можливих фальсифікацій та знищення виборчої документації Львівською міською територіальною виборчою комісією (ТВК). Слідчі викликають голову та членів міськвиборчкому на допити та вимагають копії усієї виборчої документації.

У поліції підтвердили, що Галицький відділ поліції відкрив кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158-3 ККУ, що стосується фальшування чи знищення виборчої документації, пише Zaxid.net. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років. Більше подробиць справи в поліції не розголошують.

Голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький розповів виданню, що 4 листопада отримав повістку про виклик до поліції. Упродовж останніх двох днів повістки отримали і всі члени міської ТВК.

«Мене викликають в Галицький райвідділ на 9 листопада. У якій справі – не можу сказати. У повістці вказаний лише номер провадження», – розповів Ігор Сліпецький.

Окрім того, зі слів голови міської ТВК, слідчі звернулися про те, щоб їм надати копії не лише протоколів з результатами виборів у Львові, а повністю всіх документів від початку виборчого процесу. Оскільки оригінали виборчої документації можуть бути вилучені за рішенням суду, тому слідчим на їх прохання надають копії документів.

За два дні перед тим голова Львівської обласної ТВК Андрій Лозинський повідомив спостерігачам «Опори», що усно звернувся в поліцію, бо міська ТВК впродовж певного часу не надавала обласній ТВК інформації щодо виборів депутатів до Львівської міськради. У відповідь голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький заявив про тиск на комісію.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: