В Одеському парку знайшли мертвим заступника начальника відділу патрульної поліції міста Ізмаїл Івана Митькина. Про це повідомила пресслужба Нацполіції області.
Про це повідомила пресслужба Нацполіції області, - пише Главком.
«Нещодавно в соціальних мережах та ЗМІ з’явилася інформація щодо можливих неправомірних дій т.в.о заступника начальника відділу організації несення служби в місті Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області. Стосовно цих подій було розпочато службове розслідування. Здійснювалися пошукові заходи для встановлення місцеперебування поліцейського», – йдеться у повідомленні.
Тіло чоловіка знайшли на території Дендропарку Перемоги в місті Одеса. Попередня кваліфікація події - самогубство. Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.
Раніше місцеве видання «Думская» з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомило, що старший лейтенант поліції помер від механічної асфіксії. Коли його знайшли, він сидів під деревом з петлею на шиї, закріпленій на гілці. Зовні все виглядає як суїцид, але поліцейські не виключають, що мало місце вбивство. Це належить з'ясувати експертам.
Митькин зник уранці 24 липня. За даними ЗМІ, незадовго до зникнення він привіз дружину додому до матері, яка мешкає в Одесі, після чого сказав, що повинен піти у справах. З тих пір про його місцезнаходження нічого не було відомо.Також повідомлялося, що Митькин раніше позичив у своїх товаришів по службі близько $300 тис. і нібито не поспішав повертати їм гроші.
Іван Митькин служив у відділі організації несення служби управління патрульної поліції Одеської області в Ізмаїлі з грудня 2019 року. Був одружений, виховував двох синів, один з яких народився кілька місяців тому. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/odesa/news/vzyav-u-borg-300-tisyach-i-znik-zastupnika-nachalnika-patrulnoji-policiji-izmajila-znayshli-povishenim-771763.html
За темою
- П’ятирічний хлопчик помер під час лікування зубів: поліція Львова повідомила лікарці про підозру
10.02.2025, 11:31
- На Львівщині стався конфлікт за участі патрульних і ТЦК
21.09.2024, 18:47
- У Львові 40-річний чоловік продавав метадон
06.09.2024, 18:53
- На Львівщині за вихідні впіймали 24 водії під шафе
02.09.2024, 23:57
- На Львівщині під час обстрілу не здетонували понад десяток касетних боєприпасів
30.08.2024, 21:20
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми