29.10.2020, 10:41
Поліцейські розслідують обставини загибелі двох людей внаслідок пожеж на Львівщині
За цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження, встановлюються причини та обставини займання у гаражі та квартирі.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
27 жовтня, близько 6.40 у Пустомитівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що після локалізації пожежі на території домогосподарства в одному з сіл району, в обгорілому автомобілі «УАЗ», що знаходився в гаражі, було виявлено тіло чоловіка без ознак життя.
Того ж дня, о 23.15 у Червоноградське відділення поліції надійшла інформація про те, що після гасіння пожежі в квартирі 5-поверхового житлового будинку міста було виявлено тіло невідомого чоловіка.
На місці працювали слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції. Як попередньо встановили правоохоронці, причиною займання у гаражі та помешканні стало необережне поводження з вогнем.
Також поліцейські встановили особи загиблих: 59-річного власника авто - мешканця Пустомитівського району, та 63-річного господаря квартири - жителя Червонограда.
За цими фактами слідчі територіальних відділу на відділення поліції Львівщини за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3 та Червоноградської місцевої прокуратури, відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.
Тіла загиблих скеровано на експертне дослідження. Поліцейські встановлюють обставини подій.
За темою
- Пожежа на Львівщині забрала життя 57-річного чоловіка
04.06.2026, 11:57
- На Рівненщині після падіння дрона зайнявся ліс: вогонь знищив близько гектара
28.05.2026, 11:32
- У Сокалі понад 10 годин ліквідовували масштабну пожежу на міському сміттєзвалищі
27.05.2026, 16:21
- У Дрогобичі під час пожежі постраждали двоє дітей
21.05.2026, 12:44
- У Надвірній біля багатоповерхівки сталася смертельна пожежа: загинув чоловік
17.05.2026, 16:47
Обговорення
Події
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні