• Плавчиня Стеценко завоювала третє «золото» для України на Паралімпійських іграх

27.08.2021, 15:23

Плавчиня Стеценко завоювала третє «золото» для України на Паралімпійських іграх

Плавчиня Анна Стеценко стала паралімпійською чемпіонкою у плаванні на 400 метрів вільним стилем. Це третя золота медаль для української збірної на цьогорічних змаганнях.

Спортсменка пропливла дистанцію за 4:23,92 хвилини. Друге і третє місце посіли представниці Італії та Австралії відповідно, передає Громадське.

Медаль Стеценко стала третьою золотою для нашої збірної: раніше паралімпійськими чемпіонками з плавання та паверліфтингу стали Єлизавета Мерешко та Мар'яна Шевчук відповідно.

29-річна Стеценко вже виступала на Паралімпіаді-2016 у Ріо, на якій здобула три «золота» та одне «срібло».

Оновлено. Після перемоги плавчині срібну медаль здобула українська команда з фехтування. Для України це перша медаль на Паралімпіаді саме у командній першості.

За третій день змагань збірна здобула вже 12 медалей: два «золота» — у паверліфтингу та плаванні, шість срібних нагород — у метанні списа, плаванні (4) та фехтуванні, чотири «бронзи» — у стрибках у висоту, дзюдо (2 медалі) та велоспорті.