• Головна
 • Новини
 • Півмільйонну закупівлю на спортмайданчик в сквері ім. Джона Ленона розпиляли пов’язані учасники

09.10.2020, 13:05

Півмільйонну закупівлю на спортмайданчик в сквері ім. Джона Ленона розпиляли пов’язані учасники

Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради 5 жовтня підписала договір на влаштування покриття на спортивному майданчику у сквері ім. Джона Ленона вартістю 481,6 тис. грн з ТОВ «Динамо інвест».

Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, пишуть "Наші гроші. Львів"

Підрядник має виконати всі роботи до 30 грудня цього року, на майданчику він облаштує штучну траву, встановить ворота для міні-ворота та сітку для футбольних воріт. Договірною ціною передбачено, що на зарплати піде лише 34 тис. грн, вартість матеріальних ресурсів становитиме 352 тис. грн, загальновиробничі витрати – майже 12 тис. грн, а прибуток фірми – 2,9 тис. грн.

Окрім переможця участь в закупівлі взяв також приватний підприємець Ігор Карімов, чия пропозиція була дешевша на приблизно на 70 тис. грн. Так як учасники не торгувались, перемога мала б дістатись підприємцю, однак він не надав усі потрібні документи. Його пропозицію тендерний комітет відхилив. З цієї причини «Динамо інвест» стало переможцем.

Зі звіту компанії податковій за другий квартал цього року ми дізнались, що «Динамо інвест» співпрацює з цим підприємцем, оскільки перераховувало йому понад 125 тис. грн.

Документи конкурентів зроблені в одній програмі, контактною електронною адресою учасника в Prozorro була tanyahaich@gmail.com, а контактною особою «Динамо інвест» є Тетяна Хайчевська.

А на своїй сторінці в соцмережах Карімов поширює публікації конкурента.

Елементи пов’язаності учасників можуть свідчити про узгодженість поведінки під час закупівлі. Такі дії АМКУ карає штрафом та трирічною забороною участі в торгах.

«Динамо інвест» і Карімов зустрічаються на аукціонах вже друге. Вперше, у 2019 році, вони разом змагались за облаштування міні-футбольного поля на вул. П. Орлика, 5б за понад 600 тис. грн. Тоді переможцем стало також «Динамо інвест».

Фото умовне

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: