13.06.2019, 11:55
Пік відпускного періоду не завадить 84% українців проголосувати на виборах
Згідно результатів опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-9 червня 2019 року, 69% висловили однозначну готовність взяти участь у голосуванні на дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня 2019 року. Ще 15% зазначили, що скоріше готові брати участь, 12% – не голосуватимуть, 4% – не визначилися.
Лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 47,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також, наразі, долають прохідний бар’єр «Опозиційна платформа – За життя» (10,4%), «Європейська Солідарність» (7,9%), «Батьківщина» (7,5%) та партія «Голос» (6,4%), -свідчать дані опитування.
Натомість партію «Сила і честь» готові підтримати 4,3%, Радикальну партію – 2,5%, партію «Громадянська позиція» – 2,4%, Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.
• Ще 10,6% виборців можуть проголосувати за партію «Слуга народу» якщо партія, яку вони підтримують зараз, не буде брати участі у виборах (так званий «другий вибір»); 7,8% - можуть підтримати партію «Батьківщина»; 6,7% - партію «Голос»; 6,6% - партію «Опозиційна платформа – За життя»; 5,7% - партію «Сила і честь»; 3,9% - партію «Громадянська позиція»; 3,1% - партію «Європейська солідарність». Решта партій – менше 3%.
• Чверть опитаних зазначили, що планують відпустку на другу половину липня 2019 року. При цьому 80% з них вважають, що матимуть змогу проголосувати. 14% – заявили протилежне, ще 6% – не визначилися.
• Третина планує провести відпустку за місцем проживання, 37% зазначили, що мають плани відвідати інший регіон України, 18% – за кордон, 18% – ще не визначилися. Відносно більше тих, хто планує відпочинок на другу половину липня, серед виборців партій «Європейська Солідарність», «Слуга народу», а також тих, хто взагалі не має наміру брати участь у голосуванні.
Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 6-9 червня 2019 р.
За темою
- Сюрприз під ялиночку: «Слуга народу» вперше за 2 роки – не перша у рейтингу партій
30.12.2020, 14:14
- 81% українців планують святкувати Новий рік удома
28.12.2020, 14:34
- Соціологи спростували маніпуляції Офісу президента
24.12.2020, 13:11
- 63% українців очікують посилення кризи через некомпетентність влади
23.12.2020, 12:12
- Від зміни уряду до дострокових виборів: яких змін у владі очікують українці у 2021-му
21.12.2020, 15:54
Обговорення
ТОП
У Львові загинув громадянин Австралії після падіння з вежі Ратуші: що відомо
У Львові невідомий намагався підпалити мечеть
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
Умєрова і Шефіра викликають до ТСК через «плівки Міндіча»
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми