• Головна
 • Новини
 • Підрядник на дитячому будинку у Радехові хотів наварити 760 тис. гривень

27.11.2020, 13:27

Підрядник на дитячому будинку у Радехові хотів наварити 760 тис. гривень

26 листопада Господарський суд Київської області задовільнив позовну заяву управління капітального будівництва Львівської ОДА.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Управління звернулось в суд, аби стягнути майже 763 тисячі гривень з підрядника, який будував дитячий будинок сімейного типу в Радехові.

12 грудня 2017 року управління капітального будівництва Львівської ОДА та ТзОВ «Захист будівельних конструкцій» уклали договір щодо об’єкту «Будівництво дитячого будинку сімейного типу в м. Радехів Львівської області».

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи, встановлено, що переліки, об’єми та вартість фактично виконаних будівельно-монтажних робіт не відповідають актам виконаних робіт та є завищеними.

«Після того, як рішення набере законної сили, та за наявності відповідного фінансування, ми і далі виконуватимемо будівництво цього дитячого будинку сімейного типу», – розповів т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА Павло Терех.

Нагадаємо, що перед тим дитячий будинок у Радехові будувала фірма «Львівський будівельний холдинг», яка теж завищувала вартість робіт на суму у понад 270 тисяч гривень. Тоді, рішенням Господарського суду від 26 березня 2019 року, ухвалили задовільнити позовну заяву управління та стягнути завищену вартість робіт.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: