• Головна
 • Новини
 • Підприємства Львівської області найбільше експортують до Польщі, Німеччини, Чехії

17.05.2019, 17:10

Підприємства Львівської області найбільше експортують до Польщі, Німеччини, Чехії

Експорт товарів до країн ЄС з Львівщини у 2018 році становив 1 491 млн дол. США, імпорт з країн ЄС – 1702,4 млн дол. США. Частка країн ЄС в експорті та імпорті становила відповідно 79% та 63% в загальнообласному обсязі.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області, інформують в ЛОДА.

Підприємства Львівської області найбільше експортують до Польщі, Німеччини, Чехії та Данії. Найбільше продавалось у Європу електротехнічне обладнання, меблі, текстильні матеріали та вироби, деревина та вироби з неї.

Основну частку імпорту товарів постачали партнери з Польщі та Німеччини. Найбільше з країн ЄС завозили текстильні матеріали та вироби, електротехнічне обладнання, механічне обладнання, паливо, нафта і продукти її перегонки.

Партнерами з країн ЄС у підприємства області вкладено 759 млн дол. США прямих іноземних інвестицій (82% від загального обсягу). Найбільше інвестицій надійшло з Кіпру, Польщі, Німеччини та з Нідерландів.

Найбільш привабливими для європейських інвесторів є промисловість області, сфера адміністративного та допоміжного обслуговування, фінансова та страхова діяльність, операції з нерухомим майном.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Економіка

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Зеленський спробував, чи вийде у нього, як у першого Президента

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Чи посадять Порошенка?

  Андрій Вихопень

  Орендований туалетний папір не забудьте забрати!

  Василь Чорний

  Три роки профанації уряду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: