• Головна
 • Новини
 • Підлеглі Садового влаштували у Львові комунальний терор: вичавлюють з мешканця 120 тис. грн

22.10.2020, 13:40

Підлеглі Садового влаштували у Львові комунальний терор: вичавлюють з мешканця 120 тис. грн

Мешканцю Львова Трояну Д.О. «Львівтеплоенерго» нарахувало за три місяці за тепло за 85 кв. м неймовірну суму - 120 тис. грн. 6 жовтня цього року мешканець звернувся до цього ЛКП із відповідним інформаційним запитом. Досі жодної відповіді не отримав, а 28 жовтня підлеглі Садового вже кличуть зацькованого львів'янина до суду.

Про це нас своїй сторінці у ФБ повідомив голова громадського руху "Європейське місто" Богдан Рабешко. 

За його словами, позиція тепловиків цинічна і неприйнятна. Відповідь на запит мали надати протягом 5 днів, цього не зроблено - це злочин. Так само він звернувся до міського голови Львова Андрія Садового із проханням "роззути" очі і побачити, що його підлеглі мало чи не відкрито грабують львів'ян.

Богдан Рабешко: "Комунальний терор львівської влади. Футбол продовжується. Відповідь на запит 6 жовтня ще досі не надали. Хто відповість за злочини?".

Подаємо текст запиту інформацію на ЛМКП «Львівтеплоенерго» від мешканця Львова Трояна Д.О. (вул.Стрийська):

"Я є споживачем послуги з централізованого опалення, що надає ЛМКП «Львівтеплоенерго» для квартири за вказаною адресою. Особовий рахунок 3300108055

Згідно статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (№ 2189-VIII), споживач має право без додаткової оплати одержувати від виконавця житлово-комунальних послуг інформацію про ціни/тарифи, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання та порядок надання відповідної послуги, а також про її споживчі властивості; без додаткової оплати отримувати від виконавця відповідної послуги чи іншої уповноваженої на розподіл комунальної послуги особи детальний розрахунок розподілу обсягу спожитих комунальних послуг між споживачами багатоквартирного будинку; без додаткової оплати отримувати інформацію про проведені управителем, виконавцем комунальної послуги нарахування плати за житлово-комунальні послуги (з розподілом за періодами та видами нарахувань) та отримані від споживача платежі.

Згідно частини 9 статті 8 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживачі забезпечуються інформацією, зазначеною в частинах третій і шостій цієї статті, на безоплатній основі, крім випадків, встановлених законом.

Частина 3 цієї ж статті визначає, що рахунок на оплату комунальної послуги повинен містити, крім іншого, таку інформацію:

6) обсяг спожитої теплової енергії та води за поточний період, визначений згідно з вимогами статей 9-11 цього Закону, а також показання відповідних вузлів обліку (у разі відсутності вузлів обліку теплової енергії - приладів - розподілювачів теплової енергії), на основі яких цей обсяг визначено, застосоване розрахункове або середнє споживання;

9) середній обсяг споживання та середній розмір плати за комунальну послугу іншими споживачами відповідної категорії (у тому числі в розрізі класів будівель), яким комунальну послугу надає цей виконавець, визначені за методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства;

Відповідно до частини 6 даної статті, додатково до інформації, зазначеної в частині третій цієї статті, виконавець забезпечує споживачу доступ до інформації про динаміку споживання комунальних послуг, зокрема:

2) інформації про щоденні, щотижневі, щомісячні та щорічні обсяги споживання комунальних послуг за останні два роки (або з дня набрання чинності договором про надання комунальних послуг, якщо з такого дня минуло менше двох років), якщо вузли обліку дають змогу отримувати таку інформацію.

Частиною 8 вказаної статті визначено, що у разі якщо розподіл обсягів комунальних послуг, що здійснюється відповідно до статті 10 цього Закону, здійснює представник споживачів, у тому числі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, управитель багатоквартирного будинку, такий представник зобов’язаний надавати споживачам інформацію, зазначену в частинах третій і шостій цієї статті.

Згідно з пунктом 32 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, виконавець зобов’язаний надавати споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання послуг.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Враховуючи викладене, керуючись наведеними нормативно-правовими актами, прошу надати письмо поштою, у визначений строк:

1. Інформацію про порядок та підстави визначення розміру нарахованих платежів за централізоване опалення для квартири за моєю адресою, за кожен місяць опалювального сезону 2018-2019 року.

2. Детальний розрахунок розподілу обсягу спожитих комунальних послуг (з централізованого опалення) між споживачами багатоквартирного будинку за моєю адресою, за кожен місяць опалювального сезону 2018-2019 року.

3. Інформацію про обсяги спожитої теплової енергії багатоквартирним будинком за моєю адресою, за кожен місяць опалювального сезону 2018-2019 року. Інформацію про показання вузлів обліку на кожен місяць опалювального сезону, інші їх облікові дані, копії документів, у яких вони зафіксовані.

4. Додаткову значущу інформацію про здійснені нарахування та розподіл відповідної послуги, їх зв’язок зі споживчими властивостями послуги (температурний графік, рівень втрат, тощо).

5. Інформацію стосовно загальної (сумарної) опалювальної площі будинку, підстави її визначення та стан її актуалізації (дата останнього оновлення такої інформації).

6. Інформацію про дату та підстави встановлення загальнобудинкового приладу обліку, здійснення його повірки та обслуговування.

7. Середні обсяги споживання та розміри плати за послугу з централізованого опалення для інших споживачів сусідніх будинків аналогічного типу, а також загалом по місту.

8. У випадку необхідності отримання певної запитуваної інформації від іншої особи (уповноваженої здійснювати розподіл послуг чи інших) — додатково направити цей запит належному розпоряднику інформації, повідомивши мене (відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

5 жовтня 2020 р.                                                                            Троян Д.О.".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: