На Львівщині під час заходів з розблокування руху поїздів постраждало восьмеро поліцейських.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Сутичка сталась сьогодні, 21 вересня, у містечку Соснівці.
У поліції повідомили, що на законні вимоги правоохоронців блокувальники не реагували. Отже, поліція була змушена застосувати заходи поліцейського примусу, оскільки пактивісти чинили фізичний спротив.
Правоохоронці затримали 28 правопорушників, їх доставлено до відділку поліції, встановлюються їхні особисті дані.
Під час заходів з розблокування руху учасники акції блокування завдали тілесних ушкоджень вісьмом правоохоронцям. Одного з них, 38-річного старшого сержанта поліції, доставили у лікарню. Діагноз уточнюється.
Нагадаємо, у Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції "Соснівка" невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п'яти років позбавлення волі.
На місці події працюють підрозділи поліції області на чолі з її начальником полковником поліції Василем Віконським.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- Yа росії погрожують ударом по польському аеродрому
05.02.2024, 17:24
- На Банковій пояснили, коли Україна може почати перемовини з рф
21.01.2024, 15:24
- РФ виготовляє близько 350 “шахедів” на місяць
15.01.2024, 18:59
- Наступ російських окупантів зазнає невдачі – Сирський
12.01.2024, 18:59
Обговорення
ТОП
Львівські лікарі за один день вилікували недугу, з якою жінка жила вісім років
На Львівщині внаслідок зіткнення з автобусом загинув мотоцикліст
На Львівщині внаслідок зіткнення з вантажівкою загинув водій Volkswagen
5 квітня: все про цей день
Генштаб про удар РФ по Кривому Рогу: Ворог намагається прикрити цинічний злочин "високоточною" брехнею
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої