У ніч на 30 серпня українські захисники знищили 43 повітряні цілі з 44, випущених росіянами: 28 крилатих ракет і 15 ударних безпілотників.
Уночі 30 серпня противник завдав удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування та ударними дронами.
Усього зафіксовано 44 ворожі повітряні цілі:
- 28 ракет повітряного базування типу Х-101/Х-555/Х-55, випущені з 11 літаків стратегічної авіації Ту-95мс із Каспію та району Енгельса;
- 16 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131" з південного та північного напрямків (Приморсько-Ахтарськ, Курськ).
По маршруту слідування ракет та дронів у низці областей України працювала протиповітряна оборона. До відбиття повітряного нападу було залучено зенітні ракетні війська, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи та інші засоби ураження.
"Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил у взаємодії із ППО Сил оборони України знищено 43 повітряні цілі у межах Київської, Черкаської, Одеської та Миколаївської областей: 28 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55, 15 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131", - повідомляють у Повітряних силах.
За темою
- "Музичні гастролі як схема виїзду за кордон": ексміністру культури оголосили підозру
20.06.2026, 13:20
- Буданов відмовився від польського ордена
20.06.2026, 10:02
- Під Києвом дві собаки напали на 79-річну жінку: постраждала померла в лікарні
19.06.2026, 21:58
- Президент Польщі позбавив Зеленського ордена Білого Орла через суперечку навколо УПА
19.06.2026, 21:49
- Україна та НАТО шукають технології для обмеження роботи російських військових аеродромів
19.06.2026, 20:30
Обговорення
Суспільство
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні