25 січня 2022 року о 04:22 відбулося відключення енергоблока №1 Хмельницької АЕС від мережі за фактом спрацювання диференційного захисту блочного трансформатора з подальшою роботою захисту реакторної установки.
Про це повідомляє пресслужба АЕС.
Порушень меж та умов безпечної експлуатації не відбулося. Радіаційні зміни, наслідки для безпеки АЕС, персоналу, навколишнього природного середовища відсутні.
Створено комісію з розслідування причин цієї події. Призначенні запобіжні заходи для мінімізації наслідків події.
Попередня оцінка цієї події за шкалою INES - рівень «0», тобто подія є несуттєвою для безпеки.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та зоні спостереження ВП ХАЕС не зазнавав змін та знаходиться на рівні, що відповідає нормальній експлуатації енергоблоків та не перевищує природних фонових значень.
За темою
- На першому енергоблоці Хмельницької АЕС знизили потужність
03.02.2022, 15:59
- Хмельницька АЕС запустила другий енергоблок
15.02.2021, 14:17
- Зеленський доручив розробити законопроєкт про добудову двох енергоблоків на ХАЕС
23.09.2020, 12:22
- У Тернополі пройшли слухання щодо добудови двох блоків на ХАЕС
14.02.2019, 08:26
Обговорення
Хмельницький
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні