17.03.2022, 23:55

PayPal почав повноцінно працювати в Україні

Платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні, картки українських банків вже можна прив’язати до гаманця.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, - пише ЕП.

"Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо перераховувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та родини по всьому світу", – йдеться у листі компанії, адресованому Федорову.

"Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти", – пише міністр. Вже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

Компанія зазначає, що також тимчасово скасовує комісії за операціями з українськими рахунками PayPal, аби допомогти українцям переказувати та отримувати кошти у часи війни. Федоров подякував компанії за швидку реакцію на прохання України та підтримку громадян.

Раніше, 8 березня, PayPal ухвалила рішення призупинити послуги з відправлення та отримання платежів у Росії. У той же день Федоров подякував керівництву PayPal за призупинення бізнесу в РФ та запросив сервіс до України.

Як PayPal в Україну заходив

Міністерство цифрової трансформації неодноразово заявляло, що у пріоритеті його роботи – привести світові ІТ-компанії в Україну, серед яких і PayPal.

Її залученням відомство займалося ще з моменту створення у 2019 році, а у 2020 році Федоров на Давоському форумі особисто зустрівся з керівництвом, аби привести компанію на український ринок. Того року уряд навіть вносив це до своєї "програми дій", яку зрештою так і не ухвалили.

PayPal – міжнародна електронна платіжна система, заснована у 1998 році. Нині це один із найпоширеніших у світі засобів розрахунків в Інтернеті. Вони можуть здійснюватися в доларах, євро, фунтах, єнах, юанях і ще в десятках інших валют.

Наразі PayPal використовують 420 мільйонів людей у понад 200 країнах.

Історія з приходом компанії в Україну почалася задовго до появи Мінцифри. Хоча PayPal працювала в Україні номінально, її функціонал був дуже обмежений. Наприклад, якщо отримати кошти було можливо, то вивести їх з електронного гаманця вже ні. 

Ще у 2016 році ЕП писала, як розширити функціонал компанії заважала застаріла нормативно-правова база Нацбанку. При цьому у 2019 році регулятор розповідав, що проблеми з приходом PayPal на ринок України не належать до регуляторного поля Нацбанку, натомість існують інші причини, чому на той момент цього не відбувалося. 

Зрештою, війна підштовхнула компанію до розгортання повноцінної роботи з українськими споживачами. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: