• Головна
 • Новини
 • Папа Франциск: Нехай же ніхто не зловживає цим періодом болю для власної вигоди

05.04.2020, 12:33

Папа Франциск: Нехай же ніхто не зловживає цим періодом болю для власної вигоди

Папа Римський Франциск під час проповіді закликав не зловживати цим періодом болю для власної вигоди.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Радіо Ватикан.

Папа підніс молитву за те, щоби Господь дарував нам чесне сумління, аби завжди чинити лише добро в цей важкий період, а в проповіді звернув увагу на те, що наші великі гріхи та падіння завжди починаються з маленької спокуси, що веде до самовиправдання.

«Ніколи не забуваймо: за гріхом, за падінням завжди стоїть спокуса, яка спочатку завжди є маленькою, але виросла, інфікувала інших і, врешті, знаходимо виправдання для того, щоб упасти», – перестеріг Папа Франциск, звершуючи свою проповідь під час Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» в суботу.

На початку богослужіння Святіший Отець звернув увагу на те, що в період тривоги й болю люди часто отримують можливість зробити те, чи інше, чимало добра, але не бракує й таких, кому приходить думка використати момент для власного збагачення.

«Молімося сьогодні, – закликав він, – аби Господь дав нам усім чесне сумління, прозоре сумління, яке дозволить нам стояти перед Богом, не соромлячись».

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 5 квітня зафіксовано 1 мільйон 202 тисячі 435 випадків коронавірусної інфекції СОVID-19, при цьому 64 729 осіб померли, одужали 246 638 осіб. Загалом, коронавірус виявлено у 206 країнах.

Найбільше хворих у США – 311 635 осіб (278 нових випадків), 8 454 інфікованих померло, одужали 14 825 осіб. В Іспанії кількість випадків СОVID-19 становить наразі 126168, з них 11 947 летальних, 34 219 людей одужали. В Італії коронавірус виявлено у 124 632 осіб, з них 15 362 померли, 20 996 осіб одужали. Для запобігання поширенню пандемії країни застосовують жорсткі карантинні заходи, що призводить до зупинки виробництва і втрати робочих місць багатьма людьми. Водночас, нестача медичних засобів спричинила їхнє суттєве здорожчання.

Фото - vaticannews.va

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: