Міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи засідання формату "Рамштайн" у вівторок, пообіцяв, Сполучені штати та коаліція не дозволять Україні зазнати поразки у війні проти агресії Росії.
"Сполучені Штати не дозволять Україні зазнати поразки. Ця коаліція не дасть Україні зазнати поразки. І вільний світ не дасть Україні зазнати поразки", - сказав Остін.
У своєму вступному слові Остін зазначив, що Росія заплатила приголомшливу ціну за війну, повторивши оцінки, що щонайменше 315 тисяч російських військових було вбито або поранено під час війни, яка коштувала РФ до 211 мільярдів доларів.
"Українські війська стикаються з важкими умовами і важкими боями. А мирне населення України терпить постійні обстріли російськими ракетами та іранськими безпілотниками. Але Україна не відступить. І Сполучені Штати також не будуть", – підкреслив він.
Остін нагадав, що лише минулого тижня США оголосили про додаткову безпекову підтримку України вартістю 300 млн доларів. Остін назвав цей захід "надзвичайним" з метою підтримати нагальні потреби у протиповітряній обороні, артилерії та протитанкових можливостях.
"Ми залишаємось рішучими у наданні України ресурсів, яких вона потребує, щоб протистояти агресії Кремля", – запевнив Остін.
За темою
- У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
01.08.2026, 00:17
- Італія обмежила дію Шенгену з Іспанією через міграційну кризу в Сеуті
31.07.2026, 22:17
- У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського
30.07.2026, 18:18
- Безпілотники атакували склади Wildberries у Пермському краї РФ і Удмуртії
30.07.2026, 14:58
- Під час атаки РФ на Україну російська ракета порушила повітряний простір Польщі
30.07.2026, 11:37
Світ
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні