• Головна
  • Новини
  • Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Богдан Рабешко

Підприємець, громадський активіст


15.09.2021, 19:55

Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Дуже пафосне відкриття сьогодні book forum у Львові. Тільки чомусь всі мовчать, що останні п'ять років стали вироком для львівського книговидавництва - офіси львівських видавництв до уваги не беруться, оскільки вони свої замовлення розміщують на поліграфічних підприємствах Харкова і Києва.

Такі великі колись львівські поліграфічні підприємства, відомі на всю Україну, як Атлас, Вільна Україна, Бібльос та інші, просто закрились або згорнули свою виробничу діяльність на території Львова. Кажуть, навіть Експрес згортає виробництво в Рясному і продає обладнання.

Не допомогла навіть програма "Купуй львівське", яка фактично існує на папері. Її реалізацію ніхто із львівських поліграфістів-виробників навіть "на смак не відчув"

Скоро від поліграфічного виробництва у Львові залишиться тільки пам'ятник Федорову, який буде спостерігати, як на територіях колись славетних друкарень будуть виростати хмарочоси і генделики - бо Львів - це культурна столиця...

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Папа Римський заплакав під час публічної молитви, коли згадав про Україну

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: