29.12.2021, 21:33

Омікрон - дуже заразний, але «легкий»

Британський провідний імунолог Джон Белл заявив, що висока смертність від COVID-19 вже позаду, адже Омікрон не має не таких серйозних наслідків, як інші штами. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

Сер Джон Белл, професор Оксфордського університету та радник уряду Британії, розповів журналістам, що «більшість людей проводять (після зараження - ред.) у лікарні відносно небагато часу». Також він додав, що менша кількість пацієнтів після зараження потребує підключення до апарату штучної вентиляції легень.

«Жахливі сцени, які ми бачили рік тому, із переповненими реанімаціями та великої кількістю смертей, - це вже історія, на мою думку. І я вважаю, що це вже швидше за все не повториться», - заявив Белл, виступаючи на радіо. Він додав, що внаслідок вакцинації та серйозного ставлення громадян до пандемії нова хвиля є вже не такою смертельною.

ЗМІ відзначає, що ця заява імунолога прозвучала на тлі критики уряду з боку медиків та науковців, які закликають до запровадження нових обмежувальних заходів. На їхню думку, хоча Омікрон несе легші наслідки для тих, хто захворів, все ж він є набагато заразнішим, тож потенційно більша кількість людей може потрапити до лікарні або померти.

Як повідомляв Укрінформ, дослідження показують, що новий варіант коронавірусу має на 70% менший ризик шпиталізації порівняно з попередніми штамами.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: