• Олександрія здобула історичний результат у Лізі Європи

03.10.2019, 23:16

Олександрія здобула історичний результат у Лізі Європи

Підопічні Шарана вперше зіграли внічию у груповому етапі ЛЧ.

Олександрія зіграла внічию 1:1 із Гентом у матчі другого туру групового етапу Ліги Європи, пише Кореспондент.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу в ворота української команди - вже на 6-й хвилині матчу точний удар вийшов у Лорана Депуатра.

Ближче до середини першого тайму мандраж у гравців Олександрії пройшов, і команда Шарана стала все впевненіше атакувати, тоді як Гент перейшов на гру на контратаках. Моменти були в обох команд, але забити вдалося лише господарям. На 60-й хвилині Артем Сітало добив м'яч у порожні ворота після тривалої атаки своєї команди і приніс нічию Олександрії.

Відзначимо, що весь матч на полі провів український захисник Гента Ігор Пластун. Ще один українець Роман Яремчук був замінений на 89-й хвилині.

Олександрія здобула перше історичне очко в основному раунді Ліги Європи. У третьому турі 24 жовтня Олександрія на виїзді зіграє проти Сент-Етьєна.

Олександрія - Гент 1:1

Голи: Сітало, 60 - Депуатр, 6

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко - Банада, Ковалець (Довгий, 75), Гречишкін - Лучкевич (Безбородько, 86), Сітало (Шастал, 80), Третьяков.

Гент: Камінські - Люстіг, Пластун, Нгаду-Нгаджуї, Асаре - Кумс, Давид, Овусу, Оджіджа - Депуатр (Квілітая, 85), Яремчук (Кубо, 88).