• Головна
 • Новини
 • Обвалений дах фондосховища Львівської галереї мистецтв в Олеську відновлювали рік

09.01.2021, 08:08

Обвалений дах фондосховища Львівської галереї мистецтв в Олеську відновлювали рік

Фонди Львівської галереї мистецтв у Монастирі капуцинів в Олеську знову у безпеці - завершується відновлення даху, котрий обвалився тут торік на початку січня.

Про це у ФБ повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. 

Юрій Холод: "Завдяки якісній співпраці з керівництвом Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького та Міністерства культури та інформаційної політики України нам вдалося швидко відреагувати і, чітко дотримуючись напрацьованої «дорожньої карти», скерувати всі сили для відновлення даху споруди.

За понад 19 мільйонів гривень на пам’ятці національного значення відновили дерев’яну конструкцію даху, зараз кладуть черепицю.

Нагадаю, приміщення монастиря капуцинів в Олеську - один із об’єктів, який ЛОДА передала в сферу управління Міністерства культури. Ці пам’ятки як були, так і залишаються державними, однак таке підпорядкування спростить їхнє фінансування".

Додамо, що 3 січня 2020 року стався обвал даху на костелі Капуцинів, що в смт. Олесько. Йдеться  про пам’ятку архітектури національного значення.  Цю будівлю Львівська галереєю мистецтв використовує як фондосховище.  Щойно стався обвал, як Львівська галерея мистецтв звинуватила Львівську ОДА. Мовляв, її бездіяльність призвела до того, що сталось.

Перше фото Олександра Ткаченка

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа привітав християн, які 7 січня святкують Різдво

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: