• Головна
 • Новини
 • Нові ділянки розведення на Донбасі потребують доопрацювання – ОБСЄ

26.02.2020, 23:34

Нові ділянки розведення на Донбасі потребують доопрацювання – ОБСЄ

Спеціальний представник ОБСЄ Хайді Грау заявила, що питання додаткових ділянок розведення сил у Донбасі потребує доопрацювання.

Про це Грау заявила в середу, 26 лютого, після засідання Тристоронної контактної групи в Мінську, пише Новинарня з посиланням на “Белта”.

Вона додала, що на засіданні Тристоронньої контактної групи сторони приділили багато часу і зусиль для розв’язання цього питання.

“Поряд із загальною ситуацією безпеки в зоні конфлікту, в центрі уваги робочої групи з безпеки сьогодні було питання, пов’язане з визначенням додаткових ділянок розведення сил і засобів. Сторони приділили багато часу і зусиль цього питання. Однак воно ще вимагає доопрацювання”, – заявила Грау.

За її словами, на засіданні ТКГ також були також порушені питання протимінної діяльності. При цьому спецпредставник ОБСЄ нагадала, що “головною причиною цивільних жертв, а в цьому році це вісім осіб з 14, залишаються міни”.

Також вона додала, що гуманітарна група обговорила питання обміну утримуваних осіб, забезпечення ефективного пошуку зниклих безвісти і можливості відкриття нових пунктів пропуску через лінію дотику.

“Економічна робоча група приділила особливу увагу питань виплати пенсій та водопостачання в ОРДО і ОРЛО, політична група обговорювала питання особливого статусу ОРДО і ОРЛО, а також імплементації “формули Штайнмаєра” в українське законодавство”, – заявила Грау.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: