• Головна
 • Новини
 • Ніхто не завадить Тимошенко зменшити ціну на газ, - політолог

06.03.2019, 09:28

Ніхто не завадить Тимошенко зменшити ціну на газ, - політолог

Багато псевдоопозиційних сил в парламенті кричали і обурювалися незаконним рішенням щодо підвищення ціни на газ для населення. Однак тільки Тимошенко реально звернулася в суд і майже два роки боролася і виграла суд щодо захисту українців від свавілля Порошенка і компанії.

Про це на ФБ пише політолог Дмитро Корнійчук.

Дмитро Корнійчук: «Українці давно змирилися: наші політики не тримають слово. Політики звикли багато обіцяти на виборах, але потім нічого не виконувати. Або, що стало нормальною практикою, робити все навпаки. Однак трапляються й винятки - лідер опозиції Тимошенко.

І це знову підтвердило рішення Київського окружного адмінсуду, який після кількох років затягування процесу і колосального тиску з боку влади все ж скасував за позовом Тимошенко до Кабміну необґрунтоване підвищення тарифів в 2016 році.

Саме в квітні 2016 року одним із перших рішень прем'єра Гройсмана (і президента Порошенка, що стоїть за його спиною) була постанова КМУ №315, згідно з якою ціна на газ була збільшена з 3,6 грн до майже 7 грн за куб. Відтак мільйони українців опинились  на межі виживання.

Багато псевдоопозиційних сил в парламенті кричали і обурювалися цим незаконним рішенням, однак тільки Тимошенко реально звернулася в суд і майже два роки (а до виборів було ще далеко) тримала ситуацію на контролі, щоб домогтися реального результату щодо захисту українців від свавілля Порошенка і компанії.

Що показало рішення суду?

По-перше, ні представники Кабміну, ні НКРЕ не змогли довести в суді, що існувало хоч найменше економічне обґрунтування збільшення вартості газу до 7 грн за куб. Отже і подальше рішення про підвищення ціни газу з листопада 2018 року до 8, 5 грн за куб (з наступним збільшенням до 10, 5 грн – з травня 2019 року і до 12, 5 грн – з січня 2020 року) – це також просто банальний грабіж українців під час війни з боку Порошенка і його команди.

По-друге, судове рішення доводить правомірність розрахунків Тимошенко, що показують реальну вартість газу для українців на рівні 3,5 грн за куб.

По-третє, той факт, що Тимошенко два роки планомірно домагалася скасування незаконних тарифів для українців, підтверджує: вона відповідає за свої слова і щойно стане президентом, то виконає свою передвиборчу обіцянку знизити в два рази тарифи на газ.

Тому опоненти Тимошенко можуть, звичайно, намагатися в паніці розповідати, що вона ніколи не зменшить ціну на газ. Але Тимошенко вже сьогодні, перебуваючи в опозиції і не маючи важелів впливу, примудряється домагатися скасування грабіжницьких тарифів. І ми ж розуміємо: ставши президентом, Тимошенко зможе припинити "тарифний геноцид" українців за лічені тижні. Можна тільки поспівчувати тим олігархам, чиновникам і депутатам, які стануть у неї на шляху і спробують перешкодити полегшити життя людям під час війни...».

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: