14.12.2020, 17:07

Незадоволеним геймерам повернуть гроші за Cyberpunk 2077

Менеджери студії CD Projekt RED вибачилися перед користувачами за недоліки довгоочікуваного рольового бойовика Cyberpunk 2077 і пообіцяли виправити недоліки, а також повернути гроші покупцям гри.

Таку заяву вони опублікували сьогодні в Twitter, пишуть Букви.

Зараз рейтинг консольних версій Cyberpunk 2077 на порталі Metacritic становить 2,8 (PlayStation 4) і 3,7 балів (Xbox One) з 10 можливих.

Студія визнає, що продуктивність Cyberpunk 2077 на старих консолях виявилася незадовільною. CD Projekt RED обіцяє виправити помилки і збої, а також надати загальні поліпшення в майбутніх оновленнях. Тим, хто не хоче чекати, компанія пропонує повернути гроші за гру.

“Ми будемо вдячні, якщо ви дасте нам шанс, але якщо ви не задоволені грою на своїй консолі і не хочете чекати оновлень, ви можете повернути гроші за свою копію. Для копій, придбаних в цифровому вигляді, використовуйте систему повернення коштів PSN або Xbox відповідно. Для коробкових версій спочатку спробуйте повернути гроші в магазині, де ви купили гру”, – йдеться в заяві.

Раніше повідомлялося, що виручка від предзаказів фантастичної рольової гри Cyberpunk 2077 змогла компенсувати всі витрати на розробку та маркетинг.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: