• Головна
 • Новини
 • Нехай в Україні буде все погано, аби довести, що Зеленський гірший ніж Порошенко - це вже діагноз

08.09.2019, 12:36

Нехай в Україні буде все погано, аби довести, що Зеленський гірший ніж Порошенко - це вже діагноз

"Зіткнувся вчора з відвертими циніками, які настільки засліплені підтримкою Порошенка, що стверджують: хай би увязнені краще гнили в російських вязницях, бо цей обмін на користь Зеленського".

Про це на своїй сторінці у ФБ пише Мирослав Дністрянський - доктор географічних наук, доктор суспільно-економічних наук Українського вільного університету в Мюнхені, професор кафедри географії України Львівського університету ім. І. Франка.

І далі: "І нехай в Україні буде все погано, аби довести, що Зеленський гірший президент, ніж Порошенко. Це вже діагноз.

Я також схвалював і схвалюю всі добрі ініціативи Порошенка, помічаючи також і провали.

Але державницька позиція полягає не в тому, щоб підтримувати, умовно кажучи, Вітю, Васю, Пєтю, Вову, а виступати з позицій інтересів українського народу й держави Україна. А це передбачає позитивне ставлення до того доброго, що робить влада, і критичне - до всіх кроків, які ідуть всупереч українським національним інтересам".

Також Мирослав Дністрянський написав: "Щиро радий поверненню на батьківщину українських політв’язнів кремля. Особливо за М. Карпюка і С. Клиха, яких московські садисти найбільше катували і прирекли на смерть.

За стрічкою у ФБ помічаю, що багато-хто невдоволений таким обміном, бо Україна, мовляв, не відстояла інтереси Нідердандів і не виконала вказівки голландських політиків про невидачу Цемаха. Це принципово помилковий підхід.

Бо, по-перше, ніхто з нідерландських політиків і палець об палець не готовий вдарити в інтересах України щодо протидії російській агресії, по-друге, Нідерданди і міжнародні суди й так мають усі докази щодо вини Росії у збитті малайзійського літака, але так і не обґрунтували звинувачення, бо тут також треба розуміти, що на Заході багато і проросійських політиків, і відвертої московської агентури. Зрештою, зацікавленість Путіна у видачі Цемаха є ще додатковим підтвердженням вини Росії".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: