• Головна
 • Новини
 • Неоформленні працівники: у жовтні на Львівщині нарахували 876 330 грн штрафів

07.11.2019, 11:58

Неоформленні працівники: у жовтні на Львівщині нарахували 876 330 грн штрафів

У жовтні ГУ Держпраці у Львівській області за порушення  вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України винесено 4 постанови про накладення штрафних санкцій на загальну суму 876 330 гривень.  Йдеться про порушення, що стосуються належного оформлення трудових відносин із 7 працівниками. Вони працювали в закладах громадського харчування, торгівлі та на транспорті.

Нагадаємо, 31 серпня набрав чинності новий порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, яким передбачено, що у випадку усунення порушення у встановлений інспекторами праці строк фінансова санкція до суб’єкта господарювання не застосовується. Однак, за використання праці неоформлених працівників заходи щодо притягнення суб’єкта господарювання до відповідальності вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення цього порушення.

До слова, з початку року Головним управлінням Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці оштрафовано 42 суб’єкти господарювання на загальну суму 14 190 660 гривень.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: