24.06.2021, 18:03

Негода пошкодила 67 будинків у семи буковинських селах

Через селевий потік, який утворився після зливи, 20 червня постраждали 17 населених пунктів Чернівецького району. Так, у 7 селах підтопило житлові будинки, у решті – вода завдала шкоди домогосподарствам, тобто залила обійстя, знищила городину, домашню птицю, підсобні будівлі. 

Про це повідомили у Чернівецькій ОДА.

– Найбільше постраждали чотири села у колишньому Заставнівському районі – Товтри, Вікно, Дорошівці і Погорилівка. Там утворилися потужні селеві потоки води із намулом та побутовими відходами, які зруйнували дуже багато обійсть, – каже перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк. 

За його словами, вода пошкодила 67 будинків. На 5 осель люди поки що не надали документи, які підтверджують право власності. Що ж до руйнування решти, складено відповідні акти. При цьому 2 хати відновленню не підлягають. 

Окрім людського майна, постраждала також інфраструктура, пояснив Богдан Ковалюк, зокрема, 19 мостів та 30 кілометрів доріг місцевого значення. Що ж до об’єктів соціальної сфери, то підтопило чотири школи та декілька будинків культури.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: