• Головна
 • Новини
 • Загроза для Зеленського - це політичний союз Єрмака, Шефіра і Авакова, - політолог

14.02.2020, 10:08

Загроза для Зеленського - це політичний союз Єрмака, Шефіра і Авакова, - політолог

Слід очікувати чергових кадрових призначень в оточенні Президента Зеленського, щоб не допустити дисбалансу влади, що утворюється навколо нього, після відходу Богдана з посади голови Офісу Президента України.

Про це на своїй сторінці у ФБ пише політолог Віктор Небоженко.

Вікток Небоженко: "Помічник президента Єрмак замінив Богдана на посаді глави Офісу президента. Власне, оОдразу після президентських виборів маловідомі Єрмак і Богдан несподівано отримали дуже високі посади. Це для молодого і недосвідченого президента Зеленського його знайомі - Єрмак і Богдан - виглядали потужними і досвідченими політичними важкоатлетами, яким він з легкістю доручив, відповідно, зовнішню і внутрішню політику. На ділі Єрмак і Богдан були невідомі в українській політиці і в ЗМІ, на відміну від дзвінкої слави самого Зеленського. У Богдана і Єрмака не було ні досвіду політичної діяльності, н ідосвіду роботи на таких високих посадах, ні досвіду в дипломатії. Але вони обидва старались, як могли.

І ось один з них - Богдан - не витримав боротьби за місце біля Президента Зеленського і став першою жертвою внутрішніх політичних інтриг. Тепер, за фактом, виходить, що новий глава Офісу президента Єрмак зосередив у своїх руках величезну апаратну владу Офісу і зовнішньополітичну діяльність президента Зеленського. Такого в Україні ще не було. Занадто швидко президент Зеленський випускає владу зі своїх рук. Повернути назад або переграти своє оточення буде дуже важко.

У Єрмака на шляху до реалізації своєї влади і своїх планів залишилися два важковаговика - перший помічник президента вірний Шефір та вічний, всесильний міністр МВС Аваков, яким доведеться ввійтив політичну коаліцію, щоб пережити Єрмака. який різко посилився.

Але є і зворотна, дуже небезпечна перспектива для самого президента Зеленського - це загроза політичного альянсу Єрмака, Шефіра і Авакова, який зробить президента заручником їхньої спільної гри і не підпустить до президента нових людей зі свіжими ідеями. Тому, ймовірно, можна очікувати чергових кадрових призначень в оточенні президента, щоб не допустити дисбалансу влади навколо Зеленського, після відходу Богдана з посади голови Офісу президента України".

Фото - today.ua

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Хочеш незалежності і миру - розмовляй українською!

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: