• Головна
  • Новини
  • Не сплатили податки на 2 млрд гривень: СБУ повідомила про підозру топменеджеру Полтавського ГЗК

02.02.2023, 11:22

Не сплатили податки на 2 млрд гривень: СБУ повідомила про підозру топменеджеру Полтавського ГЗК

СБУ повідомила про підозру топменеджеру Полтавського гірничо-збагачувального комбінату: підприємство не сплатило податки на близько 2 млрд гривень

Про це поінформувала пресслужба СБУ.

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки повідомили про підозру одному з топменеджерів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

"Завдяки його діям підприємство ухилилося від сплати до держбюджету рентних платежів за користування надрами родовища залізних руд на суму близько 2 млрд гривень", - зазначили в СБУ.

Правоохоронці встановили, що працівник ГЗК упродовж 2018 - 2021 років уносив неправдиві дані в офіційні документи комбінату: таким чином завдавши збитків державі.

Йому повідомили про підозру за статтями ККУ:

  •  ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів),
  • ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення).
  • "Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Служба безпеки продовжує встановлювати всіх осіб, які можуть бути причетні до скоєння правопорушення", - додали в пресслужбі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: