• Головна
 • Новини
 • Навіть коли кордони ЄС відкриються, обмеження на подорожі будуть – Єврокомісія

15.05.2020, 14:55

Навіть коли кордони ЄС відкриються, обмеження на подорожі будуть – Єврокомісія

Європейський Союз не має наміру переглядати умови безвізового режиму з Україною ні через коронавірусну кризу, ні з жодних інших причин.

Про це заявила заступник голови гендиректорату Єврокомісії з політики сусідства і розширення Катаріна Матернова в інтерв’ю "Європейській правді".

"Я жодного разу не чула в Брюсселі навіть дискусій про це. Безвізовий режим із епідемією не пов’язаний. Зрештою, навіть якщо міркувати логічно – як відновлення візового режиму допомогло би у протидії епідемії?" - сказала Матернова.

Вона також підкреслила, що їй не відомо про існування загроз візовій лібералізації для України з якихось інших причин.

За словами Матернової, Єврокомісія здійснює щорічний перегляд дотримання умов візової лібералізації, але стосовно України не було навіть підстав для такої дискусії.

Коментуючи припущення, що у зв’язку з пандемією влітку кордони ЄС не відкриються, заступник голови гендиректорату зауважила, що "не робила б і таких припущень", оскільки ситуація постійно переоцінюється, і всі прогнози переглядаються.

"Нам бракує знань для того, щоби планувати свою політику навіть на кінець червня чи липень. І я не думаю, що хтось здатен це з точністю передбачити. Але можна з певністю говорити одне: це літо не буде схоже на жодне з тих, які ми бачили досі. Навіть якщо кордони відкриються, подорожі будуть супроводжуватися обмеженнями", - спрогнозувала вона.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: