Однак у зв'язку з пандемією це не означає можливості вільних туристичних поїздок вже з першого дня весни.
В Україні з 1 березня почне діяти безвізовий режим з карибською острівною державою Гренада, а також для в'їзду в заморські території в складі Нідерландів. Про це в мікроблозі в Twitter 28 лютого нагадав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, пише Кореспондент.
"Ми розширюємо свободу подорожей для українців, незважаючи на всі обставини. 1 березня стартують два безвізи: Гренада і заморські території Нідерландів Аруба і Кюрасао, карибські острови Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба, плюс відкривається Грузія", - повідомив міністр.
Однак у зв'язку з пандемією це не означає можливості вільних туристичних поїздок вже з 1 березня.
Для заморських територій Нідерландів діють такі ж вимоги, як і для в'їзду в Нідерланди - тільки для окремих категорій, з тестом на коронавірус і самоізоляцією.
Схожі вимоги діють і в Гренаді - з попередньою реєстрацією і підтвердженням дозволу на в'їзд і негативним ПЛР-тестом.
Поїздки в рамках дії безвізового режиму між Україною та країнами ЄС не будуть доступні для громадян нашої країни протягом ще декількох місяців, раніше припустив посол Німеччини в Україні Анка Фельдхузен.
За темою
- Українці можуть в'їжджати за безвізом до 108 країн – МЗС
17.12.2021, 16:45
- Питання про втрату «безвізу» зняте – ОП
12.11.2020, 18:55
- В ЄС вважають рішення КСУ підставою для призупинення безвізу
29.10.2020, 14:11
- Мрія дає тріщини: європарламентарі пояснили Арахамії, кого можуть позбавити безвізу і кредитів
05.10.2020, 17:11
- Підстав для перегляду безвізу України з ЄС немає – МЗС
22.09.2020, 12:33
Обговорення
Туризм
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми