• Головна
 • Новини
 • Навіщо Львівелектротранс придбав 200 вушних бирок для свиней

15.06.2021, 16:37

Навіщо Львівелектротранс придбав 200 вушних бирок для свиней

Вартість такої закупівлі становить 1140 грн.

На таку інформацію на сайті Prozorro звернули увагу користувачі соцмереж, передає "Еспресо.Захід".

ЛКП "Львівелектротранс" оголосив відповідний тендер 7 червня. У ньому перемогла львівська фірма ТзОВ "ВКП "ЗІВЕКО", яка має до кінця року поставити 200 вушних бирок для свиней. Знайшов і оприлюднив у соцмережах інформацію про цю дивну закупівлю активіст та експерт електронного транспорту Антон Лягушкін.

"Хоч тут мова про смішну суму, але чесно, я не знаю, для чого воно може бути потрібне? Це дуже смішна закупівля. Перший раз бачу настільки специфічну річ, яку купує  Львівелектротранс. У мене була думка, що це, можливо, для номерів жетонів контролерів. Хоча простіше купити бейджики", – зазначив виданню Антон Лягушкін. 

Натомість у пресслужбі ЛМР  "Еспресо.Захід" пояснили, що насправді "свинячі" бирки –  потрібна річ для ЛКП "Львівелектротранс".

"Усе пов’язано з тим, що треба якось класифікувати покупки в е-закупівлях. Насправді ці засоби використовують для маркування кабелів аварійних мереж. Виробник називає їх так, бо для таких цілей їх виготовляють. Але такі бирки підходять також для маркування технічних робіт у роботі Львівелектротрансу", – сказали в пресслужбі ЛМР.

Натомість у соцмережах люди жартують з такої закупівлі: "Будуть чипувати контролерів",  "То нові місячні проїзні", "Це для львівців", "Для безквиткових пасажирів", "Чипуватимуть зайців"...

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: