• Головна
 • Новини
 • Найбажаніше місто в Польщі для українців - дослідження

22.07.2019, 23:49

Найбажаніше місто в Польщі для українців - дослідження

Пріоритетом для українців, які приїжджають до Польщі, залишається хороша робота у великому місті. Через це кожен 5-й хоче переїхати до Гданська, Познані, Варшави, Вроцлава або Кракова.

Це випливає з дослідження, яке проведело Бюро роботодавців Помор’я у співпраці з “Групою Прогрес” на замовлення Гданського уженду праці, пoвідoмляє Yavp.pl з посиланням на propertynews.pl.

Згідно з результатами дослідження, при виборі місця проживання для українців всі інші фактори, крім роботи та хороших заробітків, є другорядними. Зокрема, це стосується і доступу до вищої освіти або спортивних об'єктів, і кількості знайомих, і культурні можливості.

“Українці хочуть нормально функціонувати, використовуючи всі привілеї, які пропонує велике місто, тобто торгові центри, басейни, дитячі садки, кінотеатри або ресторани. З іншого боку, найважливішим мотиватором є, звичайно, більші перспективи у великих агломераціях, можливість знайти додаткову роботу або нову, коли це необхідно”, - зазначила представниця "Групи Прогрес" Ева Блащинська.

Серед найчастіше згадуваних українцями міст у Польщі, до яких вони хотіли б переїхати, лідирує Гданськ (майже 19%). Далі йдуть Познань (майже 15%), Варшава (12%), Вроцлав (8%), Лодзь (8%), Краків (близько 8%). Менш популярними є Люблін (7%), Жешув (6%), Катовіце (4%) і Щецин (3%). Зовсім невелика кількість українців думають про роботу в невеликих містах - Кошалін, Каліш, Гожув, Слупськ, Торунь або Устка.

Дослідження охопило 1367 громадян України працездатного віку.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Суспільство

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: