• Головна
 • Новини
 • Найбажаніше місто в Польщі для українців - дослідження

22.07.2019, 23:49

Найбажаніше місто в Польщі для українців - дослідження

Пріоритетом для українців, які приїжджають до Польщі, залишається хороша робота у великому місті. Через це кожен 5-й хоче переїхати до Гданська, Познані, Варшави, Вроцлава або Кракова.

Це випливає з дослідження, яке проведело Бюро роботодавців Помор’я у співпраці з “Групою Прогрес” на замовлення Гданського уженду праці, пoвідoмляє Yavp.pl з посиланням на propertynews.pl.

Згідно з результатами дослідження, при виборі місця проживання для українців всі інші фактори, крім роботи та хороших заробітків, є другорядними. Зокрема, це стосується і доступу до вищої освіти або спортивних об'єктів, і кількості знайомих, і культурні можливості.

“Українці хочуть нормально функціонувати, використовуючи всі привілеї, які пропонує велике місто, тобто торгові центри, басейни, дитячі садки, кінотеатри або ресторани. З іншого боку, найважливішим мотиватором є, звичайно, більші перспективи у великих агломераціях, можливість знайти додаткову роботу або нову, коли це необхідно”, - зазначила представниця "Групи Прогрес" Ева Блащинська.

Серед найчастіше згадуваних українцями міст у Польщі, до яких вони хотіли б переїхати, лідирує Гданськ (майже 19%). Далі йдуть Познань (майже 15%), Варшава (12%), Вроцлав (8%), Лодзь (8%), Краків (близько 8%). Менш популярними є Люблін (7%), Жешув (6%), Катовіце (4%) і Щецин (3%). Зовсім невелика кількість українців думають про роботу в невеликих містах - Кошалін, Каліш, Гожув, Слупськ, Торунь або Устка.

Дослідження охопило 1367 громадян України працездатного віку.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: