• Головна
 • Новини
 • Національний екзитпол не гарантує Зеленському створення стабільної однопартійної більшості

21.07.2019, 20:02

Національний екзитпол не гарантує Зеленському створення стабільної однопартійної більшості

Партія «Слуга народу», як і прогнозувалося, отримала найкращий результат, який, втім, поки що, без врахування кандидатів-мажоритарників, якщо й дозволяє формально створити у Верховній Раді однапартійну пропрезидентську більшість, то не гарантує її стабільності при ухваленні принципових рішень.

Про це свідчать дані Національного екзитолу, оприлюднені на пресконференції в “Укрінформі” щодо результатів опитування виборців, які вийшли з дільниць станом на 18:00.

Отже, наразі оприлюднені наступні результати:

1. Слуга народа – 43, 9 %

2. Опозиційна платформа – 11,5%

3. "Європейська Солідарність" – 8,9%

 4. "Батьківщина" – 7,6%,

5. Голос – 6,3%

6. Сила і честь - 4;4%

6. Опоблок – 3.3%

До слова, на пресконференції о 22.00 оприлюднять уточнені дані Національного екзитолу. Зазвичай на цей час організатори мають остаточні цифри щодо вибору українців, які взяли участь в опитуванні.

Нагадаємо, Національний екзит-пол вважають найавторитетнішим та одним із найточніших. Для його проведення поєднали зусилля фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, КМІС та "Центр Разумкова". Ці організації мають досвід проведення 17 екзитполів в Україні, починаючи з 1998 року.

Дані екзитполів ніколи повністю не збігаються з офіційними результатами виборів, але дають загальне уявлення про те, хто вийшов у лідери перегонів. Так, під час обох турів президентських виборів-2019 офіційні результати виборів та дані екзит-полів відрізнялися не більше, ніж на 2% (для лідерів перегонів). Серед іншого, такі масштабні опитування виборців можуть допомогти виявити масштабні фальсифікації, якщо вони мають місце.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: