• Головна
 • Новини
 • Національний екзитпол не гарантує Зеленському створення стабільної однопартійної більшості

21.07.2019, 20:02

Національний екзитпол не гарантує Зеленському створення стабільної однопартійної більшості

Партія «Слуга народу», як і прогнозувалося, отримала найкращий результат, який, втім, поки що, без врахування кандидатів-мажоритарників, якщо й дозволяє формально створити у Верховній Раді однапартійну пропрезидентську більшість, то не гарантує її стабільності при ухваленні принципових рішень.

Про це свідчать дані Національного екзитолу, оприлюднені на пресконференції в “Укрінформі” щодо результатів опитування виборців, які вийшли з дільниць станом на 18:00.

Отже, наразі оприлюднені наступні результати:

1. Слуга народа – 43, 9 %

2. Опозиційна платформа – 11,5%

3. "Європейська Солідарність" – 8,9%

 4. "Батьківщина" – 7,6%,

5. Голос – 6,3%

6. Сила і честь - 4;4%

6. Опоблок – 3.3%

До слова, на пресконференції о 22.00 оприлюднять уточнені дані Національного екзитолу. Зазвичай на цей час організатори мають остаточні цифри щодо вибору українців, які взяли участь в опитуванні.

Нагадаємо, Національний екзит-пол вважають найавторитетнішим та одним із найточніших. Для його проведення поєднали зусилля фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, КМІС та "Центр Разумкова". Ці організації мають досвід проведення 17 екзитполів в Україні, починаючи з 1998 року.

Дані екзитполів ніколи повністю не збігаються з офіційними результатами виборів, але дають загальне уявлення про те, хто вийшов у лідери перегонів. Так, під час обох турів президентських виборів-2019 офіційні результати виборів та дані екзит-полів відрізнялися не більше, ніж на 2% (для лідерів перегонів). Серед іншого, такі масштабні опитування виборців можуть допомогти виявити масштабні фальсифікації, якщо вони мають місце.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: